1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Instagram’da en çok beğenilen gönderileri gösteren uygulama

Instagram’da en çok beğenilen gönderileri gösteren uygulama

2019 yılının sonuna geldik ve haliyle koca bir 10 yılın son evresindeydik. Sosyal medyadan 2019 yılında paylaşımlarınızdan hangilerinin en çok beğeni aldığını gösteren bir uygulama mevcut. Top Nine uygulamalası, Instagram'da en çok beğenilen 9 fotoğrafı sizler için kolajlıyor.


İçerisinde bulunduğumuz on yıllık devrin son yılı olan 2019’u geride bıraktık. Bu kadar zamanı geride bırakmamız ile birlikte çoğu insan geçmişe şöyle bir bakarak nostalji havasına şimdiden girdi bile. Böylece sosyal medya platformları üzerinden 2019 ve öncesindeki yaşananları paylaşıyorlar.

Yeni bir uygulama ile birlikte, 2019 yılında en çok beğenilen fotoğrafınızı sizler için düzenleyip, kolaj haline getirip sizlere sunuyor. Top Nine isimli bu uygulama, mezuniyetten doğuma, partilerden gezilere bütün anılarınızı 9 fotoğraf ile sizlerle buluşturuyor.

Öncelikle yapmanız gereken Google Play Store üzerinden uygulamayı indirip yüklemek. Eğer uygulamayı kullanmak istemiyorsanız, topnine.co sitesini ziyaret ederek aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdığınızda Instagram kullanıcı adınızı giriyorsunuz. Ardından e-posta adresinizi verip vermemek ile ilgili kararınızdan sonra, 2019 yılında en çok beğeni alan gönderileriniz sizin için düzenlenecek. Tabii bu düzenleme süresinin sistemin yoğunluğuna göre değişiklik gösterdiğini söyleyelim. Oluşturulan kolajı isterseniz bilgisayarınıza indirebilir ya da direkt olarak sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. İşlem bu kadar.

Eğer güvenlik ve gizlilik konusunda endişeleriniz var ise çözümü de var. Zaten Instagram şifrenizi uygulama veya site üzerinden kullanmadığınız için içiniz rahat etsin. Ancak ben yine de güvensizlik duyuyorum diyorsanız; topnince.co/forget-me adresine girerek, gerekli seçimleri yaparak e-posta adresinizi ve uygulamadaki verilerinizi temizleyebilirsiniz.

Kaynak: 
https://www.talkandroid.com/347962-top-nine-instagram/

Yorum Yap

Yazar Hakkında

1994, Kadıköy doğumlu. Bilgisayar ve programları konusunda yeteri kadar deneyime sahip. Blog yazarıyım aynı zamanda da teknoloji, bilim, yaşam, spor, oyun ve birçok konularda araştırmalar ve içerik üretme konusunda da kendime hakimim.

Yorum Yap