20. yıla özel oyun şölenine hoş geldiniz!

Bir tarafta Asphalt, Modern Combat, Brothers in Arms gibi seriler, diğer tarafta N.O.V.A Legacy, March of Empires, Blitz Brigade, Iron Blade gibi her biri akıllarda yer etmiş tekli oyunlar ve çok daha fazlası. Fransa merkezli oyun geliştirme şirketi Gameloft’un hepimizin oyun arşivine en az bir oyunla da olsa girmişliği vardır. Mobil ve PC platformlarına oyun geliştiren şirket, kuruluşlarının 20. yılına özel olarak kullanıcılarına bir sürpriz yaptı ve 30 farklı oyunu tek bir uygulama çatısı altında toplayarak beğeniye sundu.

Bizler de gerek yukarıda adını geçirdiğimiz gerek de başka oyunları olmak üzere onlarca Gameloft oyununu birlikte olduğumuz süreç boyunca sizlerle paylaştık. Açıkçası favori oyun şirketlerimizden olan Gameloft’un bu hamlesi bizleri de çok sevindirdi.

Gameloft Classics: 20 Years, aralarında mobil platformlarda büyük etki uyandıran oyunların da bulunduğu fakat ağırlıklı olarak modern akıllı telefonlarda daha önce hiç beğeniye sunulmamış oyunların yer aldığı, toplamda 30 farklı ikonik Gameloft oyununu tek çatı altında topluyor.

Klasik oyun konsolu görünümünü retro tasarımlarla yeniden yorumlayan Gameloft, sadece oyunlarla değil oynanış mekanikleriyle de kullanıcılarına eğlence ve keyif dolu bir nostalji vadediyor.

Bulmacadan aksiyona, spordan kart oyunlarına kadar birbirinden farklı kategorilerle hem hangi türden hoşlanıyorsanız hoşlanın kendiniz için bir oyun bulabiliyor hem de unutulmaz oyunları retro grafiklerle ve oynanışla deneyimleyebiliyorsunuz. 20 yıldır kendilerine verilen destek için kullanıcılarına teşekkür etme amacıyla çıkardıkları bu özel oyun içeriğiyle bizler de Gameloft’a oyun dünyasına kattıkları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.