Hayalindeki gardıropla stilini konuştur!

Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim gibi hiçbirimizin izlemediği, kanalları gezerken denk gelip hemen geçtiğimiz, yarışmacıları ve jürileri sosyal medyada karşımıza çıkan videolar aracılığıyla tanıdığımız, ama yine de reyting rekorları kıran programları bilirsiniz. Yani bilirsiniz derken, duymuşsunuzdur. Biz mi? Biz de izlemiyoruz tabii ki. Zaten roman okumaktan, film izlemekten, alternatif müzikler dinlemekten vakit kalmıyor ki…

Neyse, konu çok dağılmadan gelelim esas meselemize. Yukarıda bahsettiğimiz tüm programları ve benzerlerini bir kenara bırakırsak, hepimiz günlük yaşantımızda kendimize bir kıyafet stili belirliyor ve ona göre giyiniyoruz. Ancak bu aralar kıyafetler öylece dolapta beklediği için, gelecek güzel günler adına biraz prova yapalım istedik.

STYLIT, yüzlerce kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlarla kendi tarzınızı yaratabileceğiniz, diğer oyuncuların tarzlarını oylayabileceğiniz ve stil yarışmalarına katılabileceğiniz 3 boyutlu gerçekçi bir moda oyunu.

Malum, evde olduğumuz bu günlerde  eşofmandan başka bir şey giymiyor, giyinip süslenip dışarı çıkmayı çok özlüyoruz. O yüzden biraz olsun kıyafetlerle içli dışlı olmak iyi gelecektir diye düşündük.

Oyunu bir nevi moda yarışması olarak düşünebilirsiniz. Karakterinizi baştan aşağı giydirerek kendi tarzınızı yaratıyor, ardından da oyun içi paylaşımda bulunarak diğer kullanıcıların da tarzınızı görmesini sağlıyorsunuz. Bu sayede kullanıcılar birbirlerinin karakterlerini beğenebiliyor, kıyafet modellerini görüntüleyebiliyor, moda arkadaşı olarak fikir alışverişinde bulunabiliyorlar. Aynı zamanda oyun içinde açılan yarışmalara katılarak, yarışmanın konseptine uygun kıyafet stilleriyle de yarışmanın galibi olmak için yarışabiliyorlar.

Topladığınız puanlar doğrultusunda yeni kıyafetler alarak gardırobunuzu genişletebildiğiniz gibi ilerleyen seviyelerde stilist de olabiliyorsunuz. Müşterilerinizden gelen talepler doğrultusunda kıyafetler hazırlıyor ve ekstra puanlar toplayabiliyorsunuz. Kaliteli grafikleriyle, kolay oynanışıyla, sahip olduğu geniş kıyafet, ayakkabı, makyaj malzemesi ve aksesuar koleksiyonuyla eğlenceli bir moda deneyimi sizleri bekliyor.