Çanakkale geçilmez, vatan bölünmez!

“Çanakkale Zafer, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur.”Mustafa Kemal ATATÜRK

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ağzından dökülen bu kelimeler, sadece savaşın değil bir ulusun kaderini değiştiren 18 Mart zaferinin 105. yıl dönümünü andığımız bu günde tekrar tekrar kulağımızda çınlıyor.

Bizler, bu onurlu günümüzde hepinizin bildiği ve zaferde kilit rol oynayan Nusrat Mayın Gemisi’ni odağımıza alarak, son yolların Türk oyun sektörü açısından en sevindirici oyunuyla tanıştıracağız.

Nusrat, Çanakkale Savaşları’nı konu alan ve her cephede savaşarak o zamanların ruhunu bir nebze de olsa hissedebileceğiniz bir oyun.

3 boyutlu yapısı ve hikayelerin akışıyla birlikte unutulmaz bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun!

Nusrat Mayın Gemisi’nin göreviyle başlayan oyunda, düşman gözcülerine gözükmeden mayınları döşemeye başlıyoruz. İlk görev bu olunca da haliyle kendimizi çok kısa süre içinde o atmosferin içinde buluyoruz. Conk Bayırı, Anzak Koyu, Kirte Köyü Muharebesi gibi toplam 10 bölüm ve 25 aşama bulunuyor. Bu yüzden de deniz, kara ve hava savaşlarının her birinde bulunuyor ve savaşın ruhunu tamamen hissediyorsunuz.