1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Johnny Trigger: O köpek karımın son hediyesiydi

Johnny Trigger: O köpek karımın son hediyesiydi

Johnny Trigger, karakterin otomatik hareket ettiği, sizin ise doğru zamanda ekrana dokunarak ateş edip düşmanlarınızı öldürmeye çalıştığınız bir aksiyon oyunu.


O köpek karımın son hediyesiydi

2014 yılı aksiyon sineması tarihine adını hiç düşünmeden yazdıracak bir film serisinin ilk filminin tüm dünyada seyircisiyle buluştuğu yıl oldu. Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick! Başka, aksiyon sinemasına gönül verenlerin daha sonra Keanu Reeves’e karşı zaafı olan herkesin büyük beğeniyle karşıladığı film 2017’de devam filmiyle yeniden gönülleri fethetti. Son olarak da geçtiğimiz yıl başlarında uzun zamandır beklenen üçüncü filminin vizyona girmesiyle en başta da söylediğimiz gibi adını efsaneler arasına yazdırmayı başardı.

Filmin hayranları tam da seri sona erdi diye üzülürken yapımcı firma beklenilen haberi verdi ve 2021 yılında dördüncü filmle John Wick efsanesinin geri döneceğini açıkladı. Biz de sizleri filmi beklerken biraz da olsa heyecanınızı dindirecek bir oyunla baş başa bırakmak istedik.

Johnny Trigger, karakterin otomatik hareket ettiği, sizin ise doğru zamanda ekrana dokunarak ateş edip düşmanlarınızı öldürmeye çalıştığınız bir aksiyon oyunu.

Gerek ismi gerek de aksiyon sahneleri olarak John Wick filminden esinlenildiği oldukça aşikar olan yapımda, ateş etme aksiyonlarında karakterin akrobatik hareketlerle düşmanlarını öldürmesi oyunun zevk veren en önemli detayı olarak ön plana çıkmakta.

Karakter ateş etme aksiyonuna başladığında ağır çekime geçiliyor ve silah tek tek düşmanların üstüne doğrultularak doğru zamanda ekrana dokunup, ateş etmeniz isteniyor. Bu yüzden zamanlama, oyundaki en önemli etmen. Zamanlamayı doğru yapamadığınızda düşmanınız sizden önce davranıp, sizi öldürüyor. Bunun yanı sıra rehine kurtarma, patlayıcı varillere ateş ederek düşmanları toplu öldürme gibi detaylar da oyunu daha da heyecanlı hale getirmekte.

Neden Sevdik?

  • Her ateş etme aksiyonundan sonra şarjör yenileniyor. Bu da oyuncuya daha rahat bir oynanış imkanı sunmakta.
  • Bölümlerin uzun sürmemesi ve hızlı bir oynanış sunulması tam da bu tarz bir aksiyon oyunundan beklenilen hamle olarak gönüllerde taht kuruyor.
  • Farklı hasar güçlerine ve özelliklere sahip silahlarla birlikte karakterin kıyafetlerini de seçebiliyor olmanız oyuncuyu sıkıcılıktan da uzak tutuyor.

Siz sormadan biz söyleyelim!

Telefonumda ne kadar yer kaplar? 100 MB
Türkçe dil seçeneği var mı? Hayır
Uygulama içi satın alma var mı? Hayır
Kullanmak için oturum açmak gerekir mi? Hayır
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1994, Kadıköy doğumlu. Bilgisayar ve programları konusunda yeteri kadar deneyime sahip. Blog yazarıyım aynı zamanda da teknoloji, bilim, yaşam, spor, oyun ve birçok konularda araştırmalar ve içerik üretme konusunda da kendime hakimim.

Yorum Yap