1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. The Ninja In The Dark: Düşman karanlığa gömülecek

The Ninja In The Dark: Düşman karanlığa gömülecek

The Ninja In The Dar, düşmanlarımızın yerini gördükten sonra ekranın karardığı, bizimde hafızamıza güvenerek ekran tekrar aydınlanmadan düşmanlarımızı öldürmeye çalıştığımız oldukça farklı bir ninja oyunu.


Düşman karanlığa gömülecek

Oyunun ismini gördüğünüz zaman yine bir ninja oyunuyla karşı karşıya olduğunuzu düşünürsek ve belki de pek sıcak yaklaşmayacaksınız. Malum, ninja oyunları mobil platformların nevi şahsine münhasır oyunları arasında yer almakta. Aksiyonun hiç düşmediği, stres atmak için birebir olan bu yapımlar, ne yazık ki çok da farklı ve yaratıcı örnekler sunmadığı için zamanla daha küçük kitlelere hitap etmeye başladı.

Açıkçası ninja oyunları bizlerin de favorileri arasında yer almıyor fakat yukarıda da bahsettiğimiz üzere stres atmak için dönem dönem kendilerinin kapılarını çalıyoruz. Ancak bu sefer stres atmak ya da aksiyona doymak için değil, tamamen başka bir konseptle karşımıza çıkan yepyeni bir oyunla birlikteyiz.

The Ninja In The Dar, düşmanlarımızın yerini gördükten sonra ekranın karardığı, bizimde hafızamıza güvenerek ekran tekrar aydınlanmadan düşmanlarımızı öldürmeye çalıştığımız oldukça farklı bir ninja oyunu.

He ne kadar tanıdık karakter tasarımları ve tanıdık grafikler göze çarpsa da bu kategori özelinde farklı bir deneyim arayanlar için oldukça ideal bir yapım olduğunu söyleyelim.

Işık krallığını Canavar tapınağından kurtarmamızı konu alan hikayede, karakterimiz merkezde, düşmanlarımız ise çevresine yayılmış şekilde duruyor. Birkaç saniyelik süre içinde yerlerini ezberlememiz ve ekran karardığında yine belirlenen süre dahilinde hepsini parmağımızı kaydırarak öldürmemiz gerekiyor. Eğer bir tanesini bile öldüremezsek bölümü geçememiş oluyoruz. Hafızanızın fazlasıyla zorlanacağı, bununla birlikte kısıtlı sürede reflekslerinizi iyi bir teste tabi tutacağınız oyuna şans vermeden geçmeyin.

Neden sevdik?

  • Çöl, orman, dağ ve kar olmak üzere 4 farklı dünya mevcut ve bunların her biri oynama zevkini daha da yukarıya taşıyacak grafik kalitesiyle tasarlanmış.
  • 50’den fazla bölüm, bölümlerin kendi içinde toplamda 200’den fazla aşamaya ayrılması, 5 farklı karakterle birlikte bu karakterleri kişiselleştirebileceğiniz 16 farklı kostüm ve özel güç derken yaratılan çeşitlilikle, oyuncunun sıkılmasının önüne tamamen geçilmiş.
  • Ekstra süre, gece görüşü ve anti bomba mekanizmasının bulunduğu 3 farklı özel güçlendiriciye bazı bölümleri hem kolaylıkla geçebilmeniz sağlanıyor hem de oynanışta ara ara bu şekilde farklılıklar yaratabiliyor.

Siz sormadan biz söyleyelim!

Telefonumda ne kadar yer kaplar? 129 MB
Türkçe dil seçeneği var mı? Hayır
Uygulama içi satın alma var mı? Evet
Kullanmak için oturum açmak gerekir mi? Hayır
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1994, Kadıköy doğumlu. Bilgisayar ve programları konusunda yeteri kadar deneyime sahip. Blog yazarıyım aynı zamanda da teknoloji, bilim, yaşam, spor, oyun ve birçok konularda araştırmalar ve içerik üretme konusunda da kendime hakimim.

Yorum Yap