1. Ana Sayfa
  2. Uygulama
  3. 1 Second Everyday: Her saniyeniz hatırlanmaya değer

1 Second Everyday: Her saniyeniz hatırlanmaya değer

1 Second Everyday, adından da anlaşılacağı üzere her gün 1 saniyelik video kayıtlar yapmanıza olanak tanıyor ve sizin için bunları kolaj haline getirerek seneler sonra açıp baktığınızda her gününüzden 1 saniyelik kareler görmenizi sağlıyor.


Her saniyeniz hatırlanmaya değer

Video içerikler hepinizin malumu olduğu üzere son yılların en popüler içerikleri. Yapılan araştırmalar ve ortaya koyulan veriler de gösteriyor ki önümüzdeki yıllarda gerek içerik üreticileri gerek de geliştiriciler videoya daha fazla önem verecekler. Hal böyle olunca da anı biriktirmeye önem veren kişiler dur durak bilmeden her anlarının videolarını çekiyorlar.

2020 yılına girdiğimiz bugünlerde anı biriktirmeye hem de bunu video ile yapmaya ilgisi olanlar için başta bu yıl olmak üzere seneler boyunca farklı bir yöntemle anı biriktirebilecekleri bir uygulama yayınlandı.

1 Second Everyday, adından da anlaşılacağı üzere her gün 1 saniyelik video kayıtlar yapmanıza olanak tanıyor ve sizin için bunları kolaj haline getirerek seneler sonra açıp baktığınızda her gününüzden 1 saniyelik kareler görmenizi sağlıyor.

Herkesin anı biriktirme anlayışı farklı elbette fakat tüm yılınızın 365 saniyede gözünüzün önünden akıp geçmesi fikri açıkçası bizlerin beğenisini fazlasıyla kazandı.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ilk kaydınızı yapmak üzere video kayıt butonu sizi hazır şekilde bekliyor olacak. Her video 1 saniye fakat videoyu dilediğiniz uzunlukta çekebilirsiniz. Kaydı bitirdikten sonra dilerseniz istediğiniz kısmı kırparak 1 saniyelik bir kare alabilirsiniz. Son olarak videoya ve doğal o güne bir not düşerek anılarınızı hatırlamada kendinize yardımcı olabilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Kaydınızı tamamladıktan sonra videonuzun altına not yazmak istediğinizde aklınıza bir şey gelmiyorsa “İlham Ver” butonuna tıklayarak uygulamanın sizi çeşitli sorularla yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.
  • Alarm sistemi sayesinde her gün hatırlatma yaparak çekim yapmayı unutmanızı engelliyor.
  • Eğer çekimlerinizi düzenli şekilde yaparsanız seneler sonra saatleri bulan ve her gününüzden bir kare görebileceğiniz kayıtlara sahip olabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

Telefonumda ne kadar yer kaplar? 71.76 MB
Türkçe dil seçeneği var mı? Hayır
Uygulama içi satın alma var mı? Evet
Kullanmak için oturum açmak gerekir mi? Evet
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1994, Kadıköy doğumlu. Bilgisayar ve programları konusunda yeteri kadar deneyime sahip. Blog yazarıyım aynı zamanda da teknoloji, bilim, yaşam, spor, oyun ve birçok konularda araştırmalar ve içerik üretme konusunda da kendime hakimim.

Yorum Yap