Bu aralar hangi filtreler popüler?

Yaklaşık 1 aydır evde olduğumuz için tabiri caizse arada burada fotoğraf çekemiyor, çektiremiyoruz. Hal böyle olunca da galerinin tozlu bölümlerine kadar inip, ne var ne yoksa paylaşmaya başladık. Artık #tbt sadece perşembe günlerini değil, neredeyse her günün vazgeçilmezi olmuş durumda. Tabii hiç kimse fotoğrafın öylece paylaşmak da istemiyor; filtreler arasında gezinerek hem zaman öldürüyor hem de fotoğrafını dikkat çekici hale getirmeye çalışıyor.

Sosyal medyayı, özellikle de Instagram’ı normal zamana göre herkesin yoğun şekilde kullandığı böyle dönemlerde, hiç şüphe yok ki filtreler gibi uygulama içi bazı özellikler popüler oluyor.

Orange Teal, Instagram’daki popüler filtreleri oldukça basit bir arayüz ile kullanıcılarına sunarak, saniyeler içinde fotoğraflarını düzenlemelerine olanak kılıyor.

Böylece hangi filtre popüler, fotoğrafımı öne çıkaracak filtrelerden hangisini seçmeliyim gibi soru işaretlerinin cevaplarını tek çatı altında topluyor.

Uygulamayı açar açmaz galerinizden bir fotoğraf seçmeniz isteniyor. Fotoğrafı seçtikten sonra en popüler filtreleri parmağınızı fotoğrafın üstünde kaydırarak hızlıca deneyip, görebiliyorsunuz. Hemen altındaki bardan da filtrenin belirginlik seviyesini ayarlıyorsunuz. Hepsi bu kadar! Fotoğrafınızı istediğiniz sosyal medya hesabınızda paylaşarak, herkesin çılgınca fotoğraf paylaştığı bu dönemde bir adım ön plana çıkabilirsiniz