Duvar kağıdınızda video oynasın!

Gün içinde telefonlarımızla olan birlikteliğimizde halihazırda oldukça ciddi süreler harcıyorduk. Üstüne bir de karantina süreci eklenince adeta vücudumuzun birer parçası haline geldiler. Günler çoğumuz için sıradan ve can sıkıcı geçiyor; o yüzden telefonları bırakalım da kendimizi başka aktivitelerle meşgul edelim demek, yine çoğumuz için sadece lafta kalıyor. Maden öyle, hiç değilse telefonu elimize aldığımızda biraz olsun pozitif duygular hissedelim dedik.

Sevdiklerimizin fotoğrafları, tuttuğumuz takımın amblemi, hayranı olduğumuz bir sporcu, bütün şarkılarını ezbere bildiğimiz bir şarkıcı, sevimli bir hayvan görseli… Tüm bunlar, her birimizin telefonunda duvar kağıdı olarak yer alıyor. Peki küçük bir değişiklik yapıp, duvar kağıdınıza video eklemek ister misiniz?

Video Wallpaper, her gördüğünüzde kendinize güzel hisler yaratacağını düşündüğünüz videoları duvar kağıdı olarak ayarlayabilmenizi sağlayan bir uygulama.

Yüksek çözünürlüklü veya çeşitli animasyonlar barındıran duvar kağıtları artık herkesin alışık olduğu bir durum fakat özellikle de kendi çektiğiniz videoları duvar kağıdı yapmak, hele ki böyle bir zamanda eminiz ki hoşunuza gidecektir.

Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Açar açmaz karşınıza galerinizde bulunan videolar çıkıyor. Duvar kağıdı yapmak istediğiniz videoya tıkladıktan sonra sesinin açık olup olmamasını seçiyor ve ekranınıza uygun şekilde otomatik ölçeklendirmeyi açtıktan sonra duvar kağıdınız olarak ayarlıyorsunuz. Böylelikle telefonunuzu elinize her aldığınızda sizde güzel hisler uyandıracak bir video ile karşılaşmış oluyorsunuz.