Siz kullanıcılara özel bildirim ekranı

Oyun oynamak, video izlemek, sosyal medyada gezinmek, mesajlaşma uygulamalarını kullanmak… Telefonumuzla olan düzeyli ilişkimizde onunla birlikte en çok yaptığımız bu aktiviteler, hele ki bu günlerde daha da artmış durumda. Oldu da telefonu elimizden bıraktık ya da bırakır gibi olduk, bu sefer de yine akıllı telefonların hayatımıza kattığı uygulama bildirimleri, bu ayrılığa müsaade etmiyor ve bizi yeniden buluşturuyor.

Mademki gelen bildirimleri merak ediyoruz, açıp bakmak ve biraz daha vakit öldürmek istiyoruz, o zaman gelin, gün boyu onlarca kez yüz göz olduğumuz bildirim ekranımızı kendimize göre düzenleyelim.

One Shade, bildirim menünüzü ikon tasarımlarından arka plan rengine kadar değiştirebildiğiniz, aynı zamanda gelişmiş bildirim özellikleriyle yönetebildiğiniz tamamen özelleştirilebilir bir kişiselleştirme uygulaması.

Malumunuz, telefonların bildirim ayarlarına yönelik sunduğu özellikler pek çok kullanıcı için kısıtlı kalıyor. Bu tür uygulamalar da telefonla olan ilişkinizi daha verimli hale getirmek adına oldukça fayda sağlıyor.

İşe öncelikle bildirim ekranınızdaki Wi-Fi, el feneri, rahatsız etme gibi ikonların simgesini değiştirmekle başlayabilirsiniz. İster kare, ister altıgen yapın. Bunu ayarladıktan sonra açma-kapama butonunu veya parlaklık kaydıracını ana bildirim ekranına taşıyabilirsiniz. Gelelim renklere. Bildirim ekranının arka plan rengini, bildirimlerin arka plan rengini, parlaklık kaydıraç rengini değiştirebilir, dilerseniz de bildirimleri saydam hale getirip, arka planı da bulanıklaştırabilirsiniz.

Neden Öneriyoruz?

  • Bildirim ana ekranınızın arka planını rengini değiştirebildiğiniz gibi direkt olarak fotoğraf da ekleyebiliyorsunuz.
  • Bildirim ekranınızda gözükecek bir profil resmi seçebiliyor, aynı zamanda operatör adınızı kendi belirleyeceğiniz herhangi bir metinle değiştirebiliyorsunuz.
  • Bildirimleri erteleyebiliyor veya gruplandırabiliyorsunuz.

Teknik Bilgiler

  • Telefonunuzda 6,97 MB yer kaplar.
  • Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır.
  • Uygulama içi satın alma bulunmaktadır.
  • Kullanmak için oturum açmanız gerekmemektedir.