1. Ana Sayfa
  2. Uygulama
  3. Splash: Kendinizi müziğin içine bırakın

Splash: Kendinizi müziğin içine bırakın

Splash, onlarca müzik türünde ve bu türlerin alt kategorilerinde içerikler sunarak, sadece birkaç dokunuşla kendi müziğinizi yapmanıza imkan tanıyor.


Kendinizi müziğin içine bırakın

Gerek DJ olarak kendi performansını sergilemek gerek başka sanatçıların şarkılarına altyapılar oluşturmak hiç şüphesiz ki iyi bir müzik bilgisi ve yetenek istiyor. Herkesin müzik zevki farklı elbette fakat son yıllarda Z kuşağının da 20’li yaşlarına gelmesiyle birlikte DJ temelli müzikler oldukça popüler hale gelmiş durumda. Üstelik buna bir de sadece birkaç dokunuşla kendi müziklerinizi oluşturabileceğiniz uygulamalar eklenince, hemen herkes bir müzik üretimi peşine düştü.

Onlarca farklı yapı içeren onlarca farklı müzik uygulaması mevcut. Bazıları gerçekten profesyonel kişiler için hizmet sunarken bazıları da bu iş ilgi duyanlara temel oluşturuyor. Geçtiğimiz günlerde de ister eğlenmek ister kendinizi geliştirmek adına keyifle kullanabileceğiniz bir uygulama görücüye çıktı.

Splash, onlarca müzik türünde ve bu türlerin alt kategorilerinde içerikler sunarak, sadece birkaç dokunuşla kendi müziğinizi yapmanıza imkan tanıyor.

Konuya ilgili olanların aklına hemen benzer uygulamalar gelebilir fakat Splash’i benzerlerinden ayıran birkaç küçük detay onu ön plana çıkaracak gibi duruyor.

Müzik türlerinden ve bu müzik türlerinin altında bulunan müzik paketlerinden birini seçerek işe başlıyorsunuz. Ardından önünüze davulların, basların, vokallerin, ritimlerin ve diğer seslerin bulunduğu mikser çıkıyor. Buradan sonrası artık tamamen yeteneğinize, müzik zevkinize ve kulağınıza kalıyor. Dilerseniz müziğinizi oluşturup kaydı açarak kaydedebilir dilerseniz de kayıt esnasında tam bir DJ gibi davranıp geçişler yaparak uzun soluklu bir kayıt alabilirsiniz.

Kaydınızı bitirdikten uygulama otomatik olarak hafızasına alıyor ve istediğiniz zaman açıp dinleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yine tek dokunuşla istediğiniz platformda istediğiniz kişiyle paylaşmanız da mümkün. En güzel özelliklerinden biri de, kaydınızı bitirdikten sonra şarkınızı isimlendirebiliyor ve otomatik olarak yerleştirilen kapak görselini yine uygulama içindeki görsellerden değiştirebiliyor olmanız. Böylece tamamen kendinize özel bir albüm bile oluşturabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

1994, Kadıköy doğumlu. Bilgisayar ve programları konusunda yeteri kadar deneyime sahip. Blog yazarıyım aynı zamanda da teknoloji, bilim, yaşam, spor, oyun ve birçok konularda araştırmalar ve içerik üretme konusunda da kendime hakimim.

Yorum Yap